Dogum Sonrası Kanama

Yrnnnq

Kedim doğuralı 1 günü geçti ona rağmen kanaması var veterinere götürdüm iğne yaptı ama buna rağmen hala kanaması var ve yemek yiyip su içmiyor dogum sonrası kanama kedilerde normal midir yoksa aksi giden bir şey mi var

1 CEVAP

ill

Yani benim bildiğim akıntı ve kan normal ilk 1 hafta için ama su gibi çok akıyorsa sıkıntı. Kuru mamayı benimki de yemedi iştah açan anne bebek mamalarından alabilirsiniz. Ödül maması da olabilir farklı ve iştah açıcı olsun