Kedi Piresi

Settap

Arkadaşlar kedim ev kedisi ve dışarı çıkmıyor başka kedilerle de teması yok muhtemelen ben taşıdım eve pireyi:( kedim pirelendi dün ensesine dış parazit damlattılar fakat bugün hâlâ üzerinde pireler yürüyordu. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun, çok obsesif bir insanım kafayı yiyeceğim :(

3 CEVAP

blue_hpood

pirenin size hiçbir zararı olmaz ve eve de yayılmaz, onu söyleyeyim. ayrıca parazit damlası henüz yeni damlatılmış, birkaç gün bekleyin, pireler hemen ölüp dökülüyor zaten, öyle abartılacak bir durum değil

Damla damlatıldığı için pireler ölecektir zaten siz süreci hızlandırmak için pire tarağı ile tarayabilirsiniz kedinizi ve evi süpürge ile detaylı süpürdüğünüz sürece problem olmaz

Coconutbey

Damladan bir gün sonra pire tarağı ile tarayın ve bulduğunuz pireleri imha edin tarağı sirkeli suyla temizleyebilirsiniz. Evinizi de güzelce güçlü bir makine ile süpürürseniz sorun çözülür. Advantage dış parazit damlası cok etkili bu arada sorun geçmezse bir dahaki sefer bunu yaptırabilirsiniz.