Kedim Giardia Hastası Önemli

Lokum001

Merhaba arkadaşlar kedim 16 nisandan belli ishal ve halsizlik var kedimi veterinere götürdüm kan testi ve 3 lü test yapıldı kanımda bakteriyel enfeksiyon çıktı giardia teşhisi kondu proplan ve ilaç verildi düzelmedi iki tane veterinere götürdüm ikisinde aynı şeyi söyledi be aynı tedaviyi uyguladı antibiyotik tedavisi verdi geçmedi sonra veteriner başka bir ilaç verdi bu sefer kusmaya başladı ağır geldi şuna 15 gün boyunca flagyl kullanmamız gerektiğini söyledi ara ara ateşi çıkıyor halsiz kesinlikle oyun oynamıyor iştahı yok ama dışkısı düzelmedi ve karnı ağrıyor lütfen bilgisi olan varda yardımcı olsun çok korkuyorum ona birşey olacak diye

3 CEVAP

Lokum001

Teşekkür ederim kaka resti vermedik ama şuan hiçbirşey yemiyor gözleri sulanıyor iki günde eridi resmen ilaçlar hiç bir işe yaramıyor yarın 3. Veterinere götürücem kan tahlilinde bakteriyel enfeksiyon çıktı giardia 3 lü testte çıktı sizede geçmiş olsun 😭

Lokum001

Dışkısı düzeldi yanlış yazmışım arkadaşlar

hellothere

benim kedim de ishal 3 gün olacak antibiyotik serum enjeksiyon alıyoruz etki etmiyor kan tahlilinde lenfositleri yüksek çıktı kan tahlilinden giardia teşhisi konuyor mu kaka tahlili verdiniz mi acaba (tedavi hakkında hiçbir bilgim yok geçmiş olsun 🥺)