Kısır Kedi Maması

furkarik

Kedim dokuz aylık ve Kısırlaştırdım, kısırlaştırılmış mama önerisi verebilirseniz sevinirim. Tavuklu mama almak istemiyorum.
Aklımda ProPlan ve Hills var ND de düşündüm emin olamadım. Royal Canin tavuklu kitten kullanıyorduk.

3 CEVAP

Bende geçen hafta kısırlaştırdım 10 aylık kedim
Aklımda proplan ve hills vardı veterinerimize sordum hills daha iyi dedi
Hilla alacağım ben

blue_hpood

bu seçenekler arasında tabii ki nd..

Coconutbey

Nd proplan kullandığımızda biz de kilo alımı yaşadık ama her kedi farklıdır tabi ki biz hills kullanıyoruz ve memnunuz