Sizce Önemli Bi Şey Midir

Ebrukedi24

Kedim bir süredir bu lekerden yapıyor bazen daha küçük bazen daha çok oluyor önemli bi şey midir yaşan oldu mı

6 CEVAP

oykuyildiz

idrar takibi yapmalısınız

Tolga_yay26

Erkekmi Dişimi kediniz kısırmı değilmi bunu tuvaletini yapacağı zamanmı yapıyor ?

Kedinizin yaşı ne kadar ve cinsiyeti ne

Ebrukedi24

Dişi 14 aylık kısır kedim yani tuvaletten çıktıktan sonra birkaç kez baktım yapmadı takip ediyoruz ama biz bakarken olmuyo genel de

blue_hpood

renkli kumlar var, veterinerden alıp kumuna ekleyin, çişle etkileşime giriyor, idrar yolu iltihabı varsa direkt görünüyor. bu kan mı akıntı mı belli değil fakat önlem almak, en azından muayene ettirmek şart. bence kumla bile uğraşmadan idrar tahlili verilmeli. ayrıca ultrason ve röntgen çektirip bir baktırın, içiniz rahat eder.

kj0122

İmkan varsa hemogram ve biyokimya ile idrar testi yaptırıp ultrason baktırın aynı şikayetler bizde de mevcuttu böbreklerinde ve idrar kesesinde kristallere ulaşıldı sonuçlar bu tahminin doğrultusundaysa renal urinary mama desteği alın sağlıcakla