Arkadaşlar Kedilerimle Başım Dertte Yardım Lazım

34Mine34

İki erkek kedim normalde pek anlaşamıyor birbirlerini görmezden geliyorlar pati atıp yine aynı odada oynuyorlar ama başka bir kedim yüzünden bugün iki erkek yine kavga etti ama pati atıp tıslayıp bağırma oldu yani ısırma gibi kavga olmadı şimdi ayrı tutuyorum bir araya koysam yine kavga ederler mi?

1 CEVAP

firas55

Evet, şu anda kedileriniz arasında gerginlik var gibi görünüyor. Diğer kedinin varlığı onların ilişkisini etkileyebilir. Ayrı tutmak iyi bir fikir olabilir, böylece birbirlerini tekrar tanımaya ve güvenlerini yeniden inşa etmeye zamanları olur. Kediler, zamanla alışabilir ve uyum sağlayabilirler, ancak bu süreç her bir kedinin kişiliğine ve deneyimlerine bağlı olarak değişir. Onları yeniden bir araya getirirken dikkatli olun ve gerektiğinde aralarında mesafe sağlamak için yavaşça ilerleyin.