Bu Kampanyayı İmzala Ve Bana Destek Ol

Bilgeylmz

Bu kampanyayı imzalayarak bana destek olur musun?
https://chn.ge/2t24gnR

3 CEVAP

sophiee

Burası hayvanlarla ilgili soru sorulan bir site değil sadece. Birbirimize destek olduğumuz yardım ettiğimiz bir site. Ancak biz evimizdeki canların minicik problemlerinde bile telaşlanırken dışarıdakiler nelerle boğuşuyor nelere maruz kalıyor görmezden gelemeyiz. En büyük desteğe onların ihtiyacı var. Keşke bir şeyler değişse yollar önce Change org da ilk imzamı yine böyle bir kampanya için vermiştim yollar geçti ne insanımız bilinçlendi ne de bu caniler cezalandırıldı. Bu son olur bu sefer bir şeyler değişir ye umuyorum...

aysegunerr

@Dmldsl123 keşke linki açıp baksaydın...

Dmldsl123

burası hayvanlarla ilgili sorulan bir site galiba bilmiyorsunuz bilmiyosanız ne işiniz var