British Whiskas Tabby Diye Cins Varmı?

Aleynaa111

Merhaba kedimin cinsini bilmiyorum ilanda british whiskas tabby denmişti anlayanlar bakabilir mi?

7 CEVAP

blue_hpood

kediniz düz tekir, etiket aramanıza gerek yok. soy ağacı birkaç nesildir belli olmayan ve secereli üretilmeyen hiçbir kedi ve köpeğin de ırkı tam olarak bilinemez, hiçbir önemi de yok zaten:)

ventricosa

Ben kedi sahiplenmeden önce çok ırk araştırması yapmıştım ve evet kediniz british tabby tekir değil, böyle bir ırk var internetten görseline bakarsanız netleşecektir zaten. Yüz hatlarından da zaten british olduğu çok belli oluyor benim kedim de british ırkından o yüzden rahat ayırt edebiliyorum

Nisanmia

Tekir değil bu . Gözlerinden burnundan yüzünün yuvarlak olmasından british olduğu belli . Bendeki de golden tabby british shorthair .

Sezgek

Büyük bir ihtimal bir british ya da scottish var geninde ama kırma o yüzden de tekir diyebiliriz rahatlıkla öyle cafcaflı cins ismi yazanların hiç birine inanmayın ki zaten bırakın kırma olsun gen havuzu saha sağlıklı olacaktır

AhsenAise

Çok şanslısınız,oyuncu ,cana yakın, aşırı zeki ,sizinle sürekli iletişim halinde olacak bir tekir bu ,kedilerin hepsi candır ama tekirler başka oluyor,tek sorun vakti geldiğinde kısırlaştırma yapınız aksi taktirde evden kaçmak için epey değişik yollar bulacaktır

Aleynaa111

Çok teşekkür ederimm cevaplarınız içinn 💋

ilaydacakir

O kadar tatlı bi yüzü var kiiii cinsi hiç önemli değil tam bi bebeeek maşallah tüyü kadar ömrü olsun.
Ama bence de genlerinde bi britishlik var gibi hafif bi andırıyor büyüyünce daha net anlaşılır