Kedilerimin Bazen Kavga Etmesi?

Coconutbey

Merhaba 2. Kediyi sahipleneli birkaç ay olacak aslında cok iyi anlaşıyorlar ama büyük kedim daha mesafeli ve soğuk bir kedi bize bişe cok sevdirmez teması sevmez. 2. Kedim ise aksine tam ilgi temas delisi bir kedi ve büyük kedime hep sokuluyor o nereye gitse onun yanına gidiyor oyun oynamayı daha cok seviyor (henüz kısır da değil) ve büyük kedim bazen ona tıslıyor istemiyor gibi davranıyor. Acaba cok sırnastıgı için yapıyor olabilir mi? Oyun da oynuyorlar beraber koşturuyorlar ama arada böyle tıslama tarzı şeyler oluyor bu normal mi sizce?

1 CEVAP

Cennet29

Normal cnkü ikisi farklı karakter biri enerjik diğeri daha sakin yapıda olunca böyle şeyler yaşanıyor. Birbirlerinden nefret etmedikleri sürece sorun yok ara sıra dedikleriniz olur ama beraber yaşamayı öğrenmişler bence endişe etmeyin.