Bonocibo Marka Mama

aslitopucar

Kedimi sahiplendiğim evinden bonocibo marka bi mama aldım çok iştahlı yiyor mamadan memnunuz ama bu kadar ucuz olması insanı düşündürmüyor değil yorumlara baktığımdada iyi de kötü de yorum var sizin bir bilginiz var mı bu mama hakkında

4 CEVAP

Reyaura

Bonacibo = çöp

pongul

kötü, gercekten.

aslitopucar

güncel

Heathcliff

Bonacibo kullanmıyorum Bonacibo nun ucuz olmasının nedeni https://www.youtube.com/watch?v=lkyQXlFUP5g Bonacibo orta veya orta-iyi diyebileceğim kalitede mamalardan ama yaş mama ve evdeki kediye uygun besinlerle desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.