Kedi Kuru Mama Önerisi

aleynacamgoz

Arkadaşlar şuan kedim 3 aylık Advance markasının Tavuklu Pirinçli yavru kedi mamasını kullanıyorum veterinerimin önerisiyle aldım, şimdi mama bitmek üzere burda okuduklarıma göre Pro Plan, Pro Choice yada N&D markasının bi yavru kedi mamasını almayı düşünüyorum genelde bunlar çok övülmüş çünkü; seçeneklerim arasında N&D tavuklu narlı, Pro Plan tavuklu pirinçli ve Pro Choice Kuzulu mamalar var. Hangisini önerirsiniz fiyatlarını bilerek soruyorum siz sadece deneyiminize göre önerebilirsiniz:) Bu arada son olarak kedim tavuk hastası ama tavuklu mamaların yazın mantar yapabileceğini duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama o yüzden kuzulu da düşünüyorum ama tavuktan kuzuya geçtiğimde kedim yer mi hiç bilemiyorum sizce tavuktan mı devam edeyim yoksa değiştireyim mi?

18 CEVAP

septikbaykus

Bence nd morina balıklı yada acana pasifica alın. hem balık yer hem kalite

septikbaykus

Bide arkadaşlar petcurean dan bahsediyolar iyi mama diyolar

aleynacamgoz

sever mi sizce sürekli tavuk yiyordu çünkü balığa geçtiğim de sevmez diye korkuyorum