Tekir Olduğunu Düşünüyorum Fakat Bi Kaç Arkadaşım Tekir Olmadığını Söyledi Cinsi Nedir Acaba

Mustafaggg

Cinsi nedir acaba

7 CEVAP

AhsenAise

Arkadaşlarınız Felinolog yahut veteriner değilse onların ne dediğini ( cinsi konusunda bir fikre sahip olmak ) umursamayiniz
Normal tekir kediniz

ilaydacakir

Bence de normal minnoş bi tekir. Büyüdükçe daha belirgin olur cinsi😻

kang14

Bende bunun büyümüş hali var. Göstermek isterdim. Çok Açık gri ve beyaz renk geçişli tüyleri oluyor. Ve cinse benziyor evet ama tekir kendisi. Erkek benim ki.Aşırı asil duruyor rengi ve bakışları. Benimki de aynı böyleydi bebekken hatta dişi kardeşi vardı. Ama maalesed kardeşini kaybettik. Bu renk tekir kedi sayısı azdır.Diğer tekir renkleri kadar fazla görülmez.

HaydutveNazli

Güzeller güzeli tekirrr, tekirler en dayanıklı ve en sağlıklı cinstir çok şanslısınız

Sukufe-Cici

Tekir ancak renkleri acik oldugu icin farkli gorunuyor. Çok sanslisiniz. Saglikli canli. Cins kedilerden çok daha iyi

Ozlemcakil

Renkleri cok guzel buyudukce daha guzellesecek benim kizim da bebekken boyleydi

Tolga_yay26

Maşallah Uzun Tüylü tekire benziyor çok yaramaz olacak 😊 ufak bir tavsiyem şuan küçük ama elinizi ve yüzünüzü hayır komutuyla oyuncak yapmadan büyütün