Kedi Kumu Önerileri

Ezgibuket

Arkadaşlar öneribileğiniz kum markası var mı? Siz ne kullanıyorsunuz?

13 CEVAP

cakil_18

Ben sanicat sabunlu kullanıyorum, hoş bir kokusu var ve iyi topaklaşıyor memnunum.

Ezgibuket

Sanicat in ağır bir kokusu olduğu okumuştum yorumlarda. etrafa dağılma yapıyor mu?

cakil_18

Ben sadece sabun kokulusunu kullandım hafif bir kokusu var tabi kişiden kişiye değişir, bir de sık sık temizlemek gerekiyor en iyi kum da olsa bu sıcaklarda kokar tabi. Yavru olduğu için bazen ayaklarına yapıştığı oluyor biraz ama çok dağılma yapmıyor.

sophiee

Sanicat inçe taneli sabun kokulu kullanıyorum. Kumu genellikle günlük temizledigimiz için koku olmuyor. Bulunduğu odada sürekli camımız üst açılımda duruyor. Bazen biz temizlemeden önce yeni çiş yapmışsa o zaman dağılma oluyor. Ana genel olarak memnunum. Portakal kokulusunu kullanan bir arkadaşım da memnun olduğunu söylemişti.

Selma_

Bende sanıcat sabunlu kullanıyorum cok memnunum .

Selma_

bir ara ever cleanda kullandım oda baya ıyı bır kum

Altinoz

Pisi pisi pudra kokulu ve proline portakal kokulu kullandim ikisinde de memnunum suan pisi pisi kullaniyorum kedim ikisine de yapiyor

aleynacamgoz

Ben quik ince taneli parfümlü kullanıyorum iyi topaklanıyor

tuandil

Ben cleanpaw kalın taneliyi de ince taneliyi de kullandım. Kalın taneli inceye göre daha iyi topaklanıyor ve elerken daha rahat oluyor. Ancak şöyle bir sıkıntısı var temizlerken bazen topaklar parçalanıyor ve küçük küçük parçalara ayrılıyor o yüzden de tam temizlemek zor oluyor değiştirmeyi düşünüyorum bitince.

tuandil

Etrafa dağılmaması için de kapalı kum kabı kullanıyorum önünde de paspası var paspas baya kum tutuyor. Miço bazen içine pısıp birden dışarı atlıyo ya da kapağıyla oynuyo kabın paspas sayesinde dağılma sorununu da azaltık

Dmldsl123

farketmez kokulu olsun yeter kum kumdur

aysegunerr

Quik sabun kokulu, **********nın kumu, cat litter, mır mır ve pisy cat lavanta kokulu kumları kullandım. Aralarında en iyi kokuyu hapseden ve topaklaşan Quikti. Yine de mükemmel diyeceğim bir kum değil.

Ezgibuket

Benim kedim de kapalı tuvalet kullanıyor. Paspas almayı da düşünüyorum. Bugün quik kedi kumu aldık.