Kedimin Yüzündeki Tüylerin Dökülmesi

chromatica

merhaba. daha demin fark ettim kedimin bıyıklarının olduğu kısımdaki tüylerde dökülme var. diğer tarafında da az bir dökülme var nedenini hiç bilmiyorum. kedim kısır ve 3.5 yaşında sağlığı da gayet yerinde ama bir süredir durumumdan ötürü ona açık mama alıyorum acaba beslenme yetersiz mi geliyor anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

ventricosa

Bölgede kaşıntı var mı? Korkutmak gibi olmasın ama mantara benzettim

chromatica

birkaç gündür burası tatlış geldiği için orasını seviyordum acaba ölü tüyler mi düştü sevmemden dolayı anlamadım :(

chromatica

hayır hiçbir şekilde kaşıntı yok, neden böyle oldu anlamadım. eğer mantar ise doğru bir tedaviyle iyileşir değil mi? çok korktum şu an.

ventricosa

İyileşir merak etmeyin sadece biraz uzun bir süreci var benim kedim de geçirdi. Kaşıntı yoksa mantar olmayabilir farklı bir şey olabilir ama bir uzmana gösterin isterseniz özel ışıklı bir cihaz var ışık altında bakınca anlaşılır