Advance Kısır Kedi Maması

Realbadvroken

Kullanan var mı içeriği sizce nasıl devamlı kullanılabilir mi tuz vs içeriyor mu memnun musunuz

4 CEVAP

KedicikUzum

Bir tanıdığım kullanıyor 3 yaşında kedisi bebeklikten beri, ben çok beğenmiyorum o mamayı ama kullanan da var

HaydutveNazli

2 defa aralıklarla kullandık bizimkilere hiç yaramadı

chromatica

ben bu markayı kedim yavruyken 7 8 ay boyunca kullanmıştım ve olumsuz hicbir sey gozlemlememiştim. eminim ki kısır maması da böyledir.

Cemalchief

Kuzenim bu mamaya geçtikten sonra ciddi sindirim sorunları yaşadı kediler, 10kg mamayı sokak hayvanlarına dağıtmıştı, ama tabi kediden kediye değişir ama aynı segment ve içerikte muadili proplan daha güvenilirdir