Kedim Uyurken Nefes Alması Hızlı Neden Oluyor Acaba ?

sonqkrall

Merhaba kedimi sahipleneli 1 gün oldu koltukda uyurken nefes alması çok hızlı zorlanıyormuş gibi alıyor tecrübem olmadığı içinde korkuyorum.Bian karnı kımıldamıyor sıçrıyor gibi hızlı nefes almaya başlıyor aradan 3 saniye geçtikden sonra Cins British 3 aylık

10 CEVAP

aleynacamgoz

benim kedimde uyurken vs çok hızlı nefes alıyor veterinerimize sorduğum da yavru kedilerin hızlı nefes aldığını sıcak havalarda dahada hızlı nefes aldığını belirtti önemli bi şey olduğunu düşünmüyorum o yüzden

Hilakyol

Kedi daha 3 aylik ve yavru kedilerde hizli nefes alma verme normaldir. Zaten uyurkende ozellikle bir cok kedide reflexe dayali hareketler olabilir sanki kosuyomus gibi vs. Bnce birsey yok

Hilakyol

Kedi daha 3 aylik ve yavru kedilerde hizli nefes alma verme normaldir. Zaten uyurkende ozellikle bir cok kedide reflexe dayali hareketler olabilir sanki kosuyomus gibi vs. Bnce birsey yok

Bilgos

eğer yoruldu ise bu normel ve bildiğim kadarıyla yavru kedilerin nefes alması hızlı oluyor

Zurtikvesbl

Yavrular zaten hızlı nefes alıp veriyor: uyanıkken oynarken filan dikkatinizi çekmiyordur ama uyurken hareket etmediği için daha belirgin oluyor nefes alıp vermesi. Dikkatinizi çektiği için öyledir.

sonqkrall

kedim sürekli elimi yalıyor sebebi nedir

Zurtikvesbl

Seni seviyor olabilir

Aysetaha

Normal olduğunu düşünyrm benim kızımda bebekken öyleydi hala bebek ama nefes alışverişleri normale döndü sanki