Cama Kedi Geliyor

Coconutbey

Merhaba iki kedim var giriş katta oturuyorum kedi sinekliğim de var yüksek aslında ama başka kedi atladı cama ve 3-4 seferdir gelip camda miyavlıyor neden olabilir acaba bizimkilerin kokusunu falan aldı diye mi

5 CEVAP

ssedef28

ben de giriş kattayım hem de yerden hiç yüksek değil 0 neredeyse pencereye sürekli yemek yaptıkça kokusuna kediler geliyor yemek yapmayınca da geliyor:D ben pencereyi kapatıyorum hemen kedi geldiğinde benimkine hastalık bulaşır diye. balkona temiz su koyuyorum sürekli bazen mama da veriyorum alıştılar o yüzden sürekli buradalar bir tane sarman erkek kedi vardı kızgınlığa girmişti sürekli bizim pencerenin önünde balkonda miyavlayarak kedimi izliyordu. hatta bir kere kedim penceredeyken köpek havlayarak pencereye uzanmıştı kedime saldırmak için ya da korkutmak için bilmiyorum benim manyak da köpeğe artistlik yapıyordu kendini kabarttı tısladı :D. yani pencereye kedi gelmesi normal yemek pişirince vs kokuya geliyorlar

blue_hpood

kediniz kısır mı? ayrıca kedinin cama atlaması da öyle anormal bir şey değil, sosyal bir kedidir veya açtır veya dairede sizden önce bulunanlar beslemiştir vs vs.. merak edilecek bir şey değil.

Coconutbey

  1. Kedim kısır değil ama kısırlaştıracağım zamanı gelince. Ben anormal bir şey demedim de yüksek bir yer olunca biraz şaşırdım bir de miyavlıyor belki dediğiniz gibi kedim kısır değil ondan gelmiştir

blue_hpood

kediler erişebildikleri her yere çıkıyor. yemeğin kokusuna ya da kedinizin kokusuna gelmesi muhtemel..

Coconutbey

Tesekkurler cvplar için :)