Kısırlaştırma Sonrası İştahsızlık

dilo61

Merhaba,

benim yavrum 1 hafta önce kısırlaştırıldı. Çok şükür sağlığımız yerinde, iştahı da yerindeydi, ama bugün neredeyse hiç diyecek kadar az yedi, bunun sebebi ne olabilir? Sıcaklar da etkiliyor olabilir mi?

3 CEVAP

blue_hpood

önüne yaş mama veya karşı koyamadığı bir et koyup deneyin, onu bile yemiyorsa bir sorun vardır. bunun dışında sıcaklardan hepimiz bunaldık. benim altı kiloluk panter bile yemek için ağlardı, artık sıcaktan totoşunu kaldırmıyor

blue_hpood

sıcaktandır muhtemelen. sürekli aç ve bağıran kedim bile sıcaktan artık yalvarmıyor:D

dilo61

Yaş mama yiyor, her zaman oranla daha az yiyor ama yiyor yani. Sıcaklardan düşünüyorum bende yine de aklımda bir ama var ve sormak istedim.