Hangi Konserve Mama ?

Hilakyol

Anket

Tomi
(1 oy)
Gimpet
(16 oy)
Toplam (17 oy)

Hangi konserve mamayi tercih edersiniz tomi mi gimpet mi ?

3 CEVAP

Bilgos

ben gimpetin genelde ödül maması olan çubuklarını veriyorum üst komşumda kedi pekmezini (tüy topaklarını engelliyor)mi öyle birşeyini veriyor am hangi kediye versem bayılıyorlar ve ben bu markayı genelde ilaç ve ödül maması üretiyor diye biliyordum ama konservesi falan da varmış.***.com da konservesi 4.50 falan satılıyor ordan bakabilirsiniz isterseniz

sophiee

Tomi yi hiç kullanmadım bilmiyorum. Ancak gimcat çokça önerilen bir marka. Malt, ödül maması ve vitamininden son derece memnunuz. Yaş mamasını da severek yemişti kızımız.

Zurtikvesbl

Bence gimcat.