Kediye Dayanıklı Perde Kullanan ?

pank

Merhaba evde iki kedim var ve tül perdelerimi yırtılar. Kendini onaran tül perdeleri görüyorum Instagram da. Kullanan memnun kalan var mı ? Gerçekten kedilere dayanıklı mi ?

1 CEVAP

ssedef28

merhaba biz her odada o perdeyi kullanıyoruz kedim en çok salondakiyle uğraşıyor en üstüne tırmanıyor. tırnaklarıyla bozduğu yerleri elimle çekiştirince eski haline dönüyor normal tül olsaydı şu an perde kullanılmaz hale gelirdi ama bu tül hiç dokunulmamış gibi