Acil Fikir Lazım

Mia1roz3

Merhaba 2 kedim var bir tanesi 3 aydır falan bizimle sokağa atılmıştı sahiplendim kedimle hala tam alışmamış durumdalar yani sokakta olan bizi görmedigi zaman kedimin üstüne giditor durup dururken pati atıyor falan, patileşiyolar . Birbirlerini kovalıyolar bazen. Ama bazen de benim kedim yatarken 2.yeni gelen yanına uzanıyor güzelce yatıyorlar falan, şimdi bayram icin 3 gün evde tek kalacaklar komşu gelip günlük bakıcak ama acaba sorun olur mu biz yokken bişey olur mu yani kendilerini incitecek derece yapacaklarını sanmıyorum ama sokaktan gelen zaten üstünlük kurmaya çalışıyor yani benimki hiç kedi görmedi biraz pısırık, önerisi olan, yani birini odaya kapatıp da gidemiyorum psikolojisi bozulur zaten odada kalanın. Götürebilirim ama ev degisikligi yapıp stres olsunlar da istemiyorum, 3 gün tek kalacaklar zaten sonra gelcem ben tekrar 1 gün kalıp bi 4 gün daha tek olacaklar, komşu sabah akşam gelir kontrol eder ama bir şey olurmu sizce önerisi olan varsa bekliyorum

2 CEVAP

CakilYavrukus

Bahsettiğiniz kavga ortamı kediler ve bir çok hayvan için gündelik oyun durumu. Çok ileri bir kavga olsa zaten doğrudan zarar verirler. Birbirleriyle yatıp uyumaları sorun olmadığını gösteriyor özellikle kediler güven duymadığı ortamda uyumaz endişelenmeyin

Mia1roz3

Ya o koşuşturmayı bende oyun diye düşündüm ama pati atmayı bilemedim, ama öyleyse iyi o zaman çünkü çok şükür şuan bi zarar vermediler birbirlerine. Yani sokaktan gelen bazen kulaklarını dikip kedimin üstüne gidiyor durup dururken ama biz şşş falan diyince bişey yapmıyor zaten ,