Kargo Ne Kadar Sürede Gelir

İlk defa burdan sipariş vericem ne kadar sürede gelir

2 CEVAP

sophiee

Bugün sipariş verirseniz yarın kargoya verirler diye tahmin ediyorum. Oradan sizin elinize ulaşması yaşadığınız yere bağlı. Merkezi bir yerdeyseniz çarşambaya gelir. Bizde öyle olmuştu.

tuandil

Benim ilk siparişim direkt ertesi gün gelmişti. İkinci siparişim biraz daha geç geldi onda da sitedeki online destekle iletişime geçmiştim. Çok ilgili bir ekip hemen bakıp kargo durumu hakkında bilgi vermişlerdi ertesi gün de kargo elime ulaşmıştı. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz hem ilgililer hem de ürünler gayet kaliteli.