Kedi Sahiplendirme

34Mine34

Arkadaşlar dünyalar güzeli iki dişi kedim var 2,5 yaşlarında kısır ve çipliler diğer 4 kedimle anlaşamıyorlar 5 yaşındalar evde sürekli kaos hakim ve mental açıdan çok yorgunum ne yapacağımı şaşırdım yuvada bulamıyorum yardımcı olur musunuzb?

3 CEVAP

Mini2019

ilan açınca paylaşır mısınız

blue_hpood

instagram ve facebook üzerinden ilan verin, mutlaka bakabilecek kişilerin sahiplendiğinden emin olun ve sözleşme/takip şartı koyun. bunun yanında sorunu çözmek ile ilgili benim belalı kedim programını önerebilirim, belki sizin için çözüm fikri sağlayabilir.

34Mine34

İlan açık zaten hesabımda