Kediyle Hızlı Tren Yolculuğu Çanta/Kafes

myrah

selamlar. hızlı trenle 1,5 saat kadar yol gideceğim. tcdd'nin internet sitesinde evcil hayvan taşıma kuralları kısmında her türlü çanta yasaktır diyor. bende kediler için olan astronot çanta var, uçakta bu çantayla ilgili bir sıkıntı yaşamamıştım.
**daha önce bu çantalarla hızlı tren yolculuğu yaptınız mı, bir sıkıntı oluyor mu? **aydınlatırsanız sevinirim.

3 CEVAP

myrah

Önerileriniz için teşekkür ederim, bakacağım.

blue_hpood

yaptık, tireden basmaneye gittik, ferplast 20 kullandık ki ciddi büyük bir kutudur, bize bir şey demediler, evcil hayvan bileti kestik sadece. yalnız astronot çantalar kediler için konforlu değil, tavsiye etmiyorum, özellikle bu sıcakta asla hava almıyor, hayvanlar sıkış tepiş, dilleri dışarıda görüyorum. o çantalar sırf görüntüden ibaret. mümkünse daha konforlu bir çanta kullanmanızı öneririm. suzionline sitesine taşıma çantası önerileri görebilirsiniz. ben de ferplast önerebilirim size, boyutuna göre farklı boyları da var, ben memnunum. iyi yolculuklar.

Pamres

Astronot çanta kullanmayın çok sıcak kedi ciddi zarar görür