Merhaba Annelerini Kopek Parcalayan 8 Tane Minik Kedi Var Anne Kedi Bulmama Yardimci Olurmusunuz?

ozgekbnc

Miniklere kedi sut tozu veriyorum bir evin cati katondalar şuan ve anne kedi gerekli 8 minik can hepsi birbirinden tatli lutfen yardim edin

1 CEVAP

ozozekinci

Özge hanım instagramda @aysegültutanlar @askpatinefestir kullanıcı adlı sayfalara mesaj atın bu durumu lütfen. İlan açtırırsanız daha çok kişiye ulaşırsınız o sayfalardan