Kedi Ve Buzlu Su

arkadaşlar başlıkta da görüldüğü gibi kedim bu yaz sıcaklarında buzlu su dışında su içmeyi reddediyor sorum bu kedime zararlı mıdır acaba eskiden musluktan vs icerdi simdi onu da kesti buzlu su koymazsam normal soğuk suyu icmiyor ne yapmalıyım buzlu su icmenin kedime bir zararı dokunur mu

4 CEVAP

Tuanaalsk

Merhaba bizim veteriner suyuna buz atmami önerip özellikle uyarmıştı bakın soğuk su demiyorum suyuna buz koyun diyorum diye aksi halde ishal olabilirmis

Ne kadar doğru bilmiyorum ama burada bir yorumda dolaptan verilen herhangi bir şeyin kedilerde ishala yol açabileceğini okumuştum

Ahudr

Buzlu su dediğiniz suyun icine bir kac buz küpü atmaksa bunu bana veterinerde önermişti su icmeye teşfik için bir sorun yaratmaz su serinler onu da severek içer

anladım cevaplarınız için teşekkür ederim