Dişi Kedi İdrar Yolu Enfeksiyonu

Tolga_yay26

Merhabalar 10 gün öncesinde doğum yapmış dişi kedide akıntı olduğu için için birkaç veterinere gitmem sonucunda kapsamlı 1 veteriner zor buldum ultrason ile baktıklarını vajinal enfeksiyon olduğunu ve içerisinde plasenta gördüğünü söyleyerek kedinin ameliyat olması şart olduğunu ve ameliyat olsada olmasada riskli olduğunu söyleyerek şuan bayram öncesi olduğu için ameliyat yapamayacağını söyleyerek largopen diye bir şurup ve enjektör aldırdı eczaneden 12 saatte bir verilecekmiş bu largopen nedir kediye vermelimiyim zararı yada faydası olurmu benzer durum yaşayanlar tecrübelerinizi aktarırmısınız lütfen akıntı bu şekilde bu arada yemesi içmesi normal hareketliliğindede sorun yok

1 CEVAP

MonikaveTori

İdrar yolu enfeksiyonu ve taş olan erkek kedim için kullanmıştım. Daha öncesinde kullandığımız antibiyotikler bir işe yaramamıştı. Largopen işe yaradı kedimde. 1hafta 10 gün kadar kullanmıştık sanırım tam hatırlamıyorum yanlış olmasın yinede. Veterineriniz ne kadar kullanın diyorsa öyle yapın.