Kedimin Gözü Sulanmış

Merhaba
Kedimin sağ gözü sulanmış burnuna doğru sanki üzerine damla damla su damlatmışsınız gibi cyristial sprey ile sildim orasını
Kedim ara ara gözünü kırpıyor bir sorun olur mu

5 CEVAP

CakilYavrukus

Kedilerde göz sorunları çok sık oluyor. Ben çözümü şöyle buldum. Kedi gözünü kıstığında kafalık takıyorum yoksa tamamen patisiyle gözüne zarar veriyor. Ve eczaneden normal göz damlası alıp 1-2 gün kullanıyorum gözü düzelince çıkartıyorum. 5 saatte bir damla ideal. Antibiyotik değil normal alerji damlası. Bu yazdıklarımı veteriner önermişti bu arada

Tuanaalsk

Bu duruma en iyi gelen şey çay bence

ilaydacakir

Ben de bi sıkıntı olmasa bile birkaç günde bir ılık çaylı pamukla gözlerini siliyorum hem kendisi de bayılıyor kafayı yiyor pamuğu yalasın diye 😂😂

Kısırlaştırma sonrası boyunluk takmıştım ve acayip stres olmuştu ponponlarındaki yara daha yeni iyileşti ve boyunluğu dün çıkardım
Yarın vs de gözlemleyip veterinerimiz ile iletişime geçeyim o zaman
Öneriniz için teşekkür ederim damlamız ve spreymiz var zaten

Teşekkür ederim cevaplarınız için deneyeceğim