Kedimin Kulağı Kesilmiş

rubyyyy

ev kedimin kulağında çizik gibi birşey olmuş ve kanamış sabah uyandığımda farkettim şuan hiç maddi durumum yok veterinere götürmeye, dıs kulakta ne yapabilirim evde acaba birsey olur mu?😞😞

5 CEVAP

ilaydacakir

Ketonmanya’nın da dediği gibi parazit uygulamalarıyla ilgili olabilir sadece dış değil iç parazit de önemli kulak içi de kaşınmış olabilir. Mikrop kapmasın bence maddi bi sıkıntı varsa veterinere kediyi götürmeden kendiniz gidip fotoğraf gösterip danışın kedim dışarı çıkınca stres oluyor diye getiremedim falan deyin en azından onlar yorumlasın

caliskancrn

yara olan kısmı crystalin spreyle temizleyin 🙏🏻

rubyyyy

lutfen cevaplayabilirmisiniz

Ketonmanya

Merhabalar.

Kendisi kaşıyarak yapmış gibi duruyor fotoğraflardan, net olmamakla birlikte. Dış parazit uygulamalarını düzenli yapıyor ya da yaptırıyor musunuz?

rubyyyy

iç dış parazitlerini düzenli yaptırıyoeuz, çok kaşinan bir kedi de degil anlam veremedik