Kısır Erkek Tekir Kedi İçin İyi İçerikli Besleyici Mama Önerisi?

Linaxl

Kısır tekir erkek kedim için uzun zamandir pro plan strelisied adult somonlu kullanıyorum. Ama sürekli yemek istiyor. Sürekli mama ver diye peşimde dönüyor miyavliyor kabına götürüyor. Ve cidden çok kilo almya başladı. Veteriner az verin dedi diyet yapsın dedi. Çok mama aradım uygun içerikli ama acana ve orijen çok iyi duruyor hem de içeriği temiz görünüyor kullanıcı yorumlarına baktigima göre. Maalesef bütçeme uygun değil çok pahalı geliyor. Orijen gibi temiz içerikli pro planın 1.5 kg sine denk gelecek aynı fiyatta uygun mama önerir misiniz?

1 CEVAP

ilaydacakir

Ben nd somonlu kullanıyorum ama o da çok zamlandı bir de yağlı bir mama yani o da kilo yapabilir. Denemek için brit care’in de somonlusunu aldım karıştırıp vereceğim. Brit’in çok çeşidi var diyet mamaları falan da vardı bi bakın isterseniz.