Kediyi Yıkamak

Veranifer

Arkaaslar biz kedimizi eve geldiginde bir kere dalinle yikadik yikamayi dusunmuyoruz ama ne olur ne olmaz kedi sampuani arastiriyorum evdede bir kopek var kedi kopek sampuanlari ayni ph a mi sahip onlardan alabilir miyiz ve ayrica o sampuanlarin hepsi kokulu parfumlu oluyor acaba bunun zarari var mi cunku dalin parfumlu degil diye biliyorum parfumlu alsam problem cikar mi

3 CEVAP

aysegunerr

Naturalis Adrayms ın şampuanlrını hem köpeğiniz hem de kediniz için kullanabilirsiniz, öneririm kokusu da hoş.

Busraozcan__

Biz kediler için kuru şampuan kullanıyoruz sıkıp tariyoruz Belki Siz de tercih edersiniz.

Veranifer

Cok tesekkurler hem kuru hem normal sampuan alacagiz zaten kediyi yikayacagimizi dusunmuyoruz olsa bile kuru sampuan kopek icin daha cok