Kedim Hala Tuvaletini Yapmadı

Cathorn

dün bir kedi sahiplendim yemek yedi her şeyi yaptım ama tuvaletini yapmadı bana dediğiniz şeyleri de yaptım ama olmadı zaten kendisi çok korkak ufak bi tıkırtıda kafasını sokacak yer arıyor kum kutusuna sokunca da miyavlıyıp ısırıyor

5 CEVAP

ccamurr

Kedide iç parazit vardır karnını yoklamışmıydınız şişlik varsa biraz sert iç parazit vardır veterinere götürüp iç parazit hapı yutturun eğer yutunca hemen kusuyorsa iç parazit iğnesi yaptırın. Hapı yuttuktan bir saat iki saat sonra kusuyorsa iğne yaptırmaya gerek yoktur

Cathorn

bir tane battaniyeye taktı kafayı ona sarıldı çıkmıyor içinden

Busraozcan__

Patilerini kuma sürdünüz mü? Orada olduğunu anlamasını sağlayın ihtiyaç duyunca gidecektir

Cathorn

çok yaptık ama umrunda olmadı

Cathorn

tuvaletini biraz zaman geçince yaptı sanırım alışması gerekiyormuş çok teşekkürler cevaplar için