Kedimi Patisine Ne Olmuş?

dilanbulent

Daha önce de patisinde çatlak olmuştu kurumuş gibi, veterinerimizin tavsiyesiyle zeytinyağı ve kantaron yağı ile geçirmiştik. Fakat ilk defa bu kadar ciddi görüyorum, resmen gri katman oluşmuş patilerinde. Veterinere gideceğiz ama sizin de fikrinizi almak istedim. Bu durumu yaşayan var mı? Geçtiyse nasıl geçirdiniz?

3 CEVAP

Sukufe-Cici

Tofu cat kumu deneyin derim. Ya da ona benzeyen peletleri. Organik olsun. Kumdan olma ihtimali çok yuksek

Cennet29

Hangi kumu kullanıyosunuz?

Minminik

kedinizin su alimı da az olabilir, deri sağlığı için su içmesi önemli, ödül mamalarını sulandırarak verin, her odaya su koymaya çalışın lütfen.