Yetişkin Kedi Emmeye Devam Ediyor?

ayzenua

Arkadaşlar merhaba, çok merakla izlediğim bi olay oluyor iki gündür. Bahcemizdeki sokak kedilerinden birinin 2 adet yavrusu var, emziriyor iyi güzel buraya kadar bi gariplik yok. Fakat bi büyük kedi yavrular nereye gitse yanlarında, anne kediye sirnasiyor, yavrular anneyi emerken o da emiyor hatta anne kedi de onu da yalayıp temizliyor. Cok güzeller cok komikler neden olduğunu merak ettim, basina gelen fikri olan var mi bu normal bi durum mu? Fotoğraf aşağıda.

4 CEVAP

burlo

nedenini bilmiyorum ama kahkaha attım harika fotoğraflar:D

ursaminor

Bir önceki batından yavrusu olabilir. Bazen önceki batın yavruları anneden ayrılmıyorlar. Sonraki batınla birlikte süt emdikleri oluyor. Ama aslında hem bebeklerin mamasından çaldığı hem de büyük olduğu için anne ve bebeklere zararlı bir şey bu.

ayzenua

Çok tesekkur ederim, bulucam bi çözüm yolu :) anne de halinden memnun görünüp onu da yalayip sevince kovmayinca sorun olmaz diye dusunmustum. Ama ayiricam

dollfacepersian

Ursaminor'e katıyorum, yerinizde olsam annenin sütü kesilip bebekler büyüyünceye kadar ayrı tutardım büyük kedi ile. Bebeklere süt yetmeyebilir ve dişleri ile annenin canını yakabilir:(