Evcil Hayvanlarınızda Davranış Değişiklikleri

Tolga_yay26

Merhabalar benim kedimde kendisini sevdiğim zaman yarım saat sevdiği yeri yalamaya başlıyor kucağı sevmiyor daireye birisi yaklaşınca saklanıp gizli gizli bakıyor ben geldiğim zaman ise hissediyormu kokumu alıyor bilmiyorum daha asansörden inince koşup kapıda bekliyor ben uyanıkkken değilde uyurken yanıma gelip uyuyor sizdede buna benzer şeyler oluyormu 😊

1 CEVAP

ssedef28

merhaba bizimki de sevildiği zaman dokunduğumuz yerleri temizliyor. giriş katta oturuyoruz biri yoldan geçerken pencereye hızlıca koşup dışarıdakileri korkutuyor :D biz dışarıdan geldiğimizde kapıyı açtığımızda kapının önüne yatıp yerde yuvarlanıyor dakikalarca bize sürtünüyor kafa atıyor :D ve benim kedim ben uyurken uyuyup ben uyanana kadar kalkmıyor saat kaç olursa olsun ben uyandıktan sonra kendisi de uyanıyor. sabah erken saatlerde uykum bölünüp uyandığımda ismini söylüyorum değişik bir ağlama sesiyle miyavlayıp kendini sevdirir ondan sonra tekrar uyumaya devam ederiz çok salak çok seviyorum onu gtünü yerim