Tuvalet Sorunu

Kedim Faik 5 aylık, dört gündür benle birlikte yaşıyor tuvaleti için kristal kumunu mamasının yakınına koyarak ilk gün alıştırdım. Bugün sabah kalktığımda tuvaletinde kaka vardı iki gündür yaptığım gibi işe giderken temizleyecektim(uyanıp hazırlanıp çıkmam yarım saat sürüyor). Ben hazırlanırken miyavlamaya başladı yanımda sonra kayboldu, odasına gittiğimde minderinde çiş vardı ve balkondaki saksının toprağı eşelenmiş etrafa saçılmıştı. Haliyle kızdım parmağımı sallayarak, biraz korktu.
Ne yapmam gerekiyor, neden minderine yapmıştır sizce?

4 CEVAP

zzAr

tuvaletini temizlemenizi istiyordur veya alıştırma eğitimini vermeye devam edin 1 kere eğitimle pek olmuyor genel de benim kedim de tam olarak kumunu kullanmaya 5-6 gün de alıştı

HakanCiris

Kardeşim yeni alışıyorsa eğitime devam arada bir kumun içine koy koklasın birde kızarken yanlış yaptığı yeri koklat öyle kız oranın yanlış olduğunu öğreniyor bir sabır etmen gerekiyor

Teşekkürler zzAr artık uyanınca temizlerim, eğitime de devam edeyim bakalım umarım alışır.

Teşekkürler bu problem de çözüldü cevaplayanlara teşekkürler.