Kedimin Kulağının Dış Tarafi Çok Hafif Kanıyor Gibi

Kurapika

Kedim 2 yaşında bugün kulağının dış kısmı çok az kanıyordu evden hiç çıkmamış bir kedi kulağı da kaşınmıyor kulağını öyle görünce kulak uyuzu olabilir mi diye düşündüm bilen biri varsa cevap verirse çok memnun olurum

1 CEVAP

Tolga_yay26

Pamukla çok hafifce çok az batikon uygulayabilirmisiniz kaşıntı yoksa sorun yok ama kediler genelde hiçbirşey olmasa rüzgardan bile huylanıp kaşıyabilirler bazen tırnakları kesilmemiş sivriyse ruhsatsız silah gibi onları çok az kesin kesmeyi bilmiyorsanız araştırın pembe yere gelmesin tırnak kesimi yoksa çok kanar yada hareketliyse kediniz sürekli koltuk altlarından vs hızlı koşup çıkıyorsa sürtmüş olabilir geçmiş olsun