Kedımın Kuyrugu

Dondurmacik

Kedim kuyruguna dokundugunuzda miyavliyor ve sürekli olarak kuyrugunu yaliyor kuyrugunu yukari kaldirmiyor ne olmuş olabilir. Bir yazıda bir kac gune gectigine yonelik bir şey okumustum doğru mu?

3 CEVAP

Minminik

Veterinere goturun lutfen bu sekilde soru cevap ile bir cozum alamazsiniz ciddi gozukuyor ceyranda kalan kapi var mi sikisma olabilir

Dondurmacik

Haklisiniz veterinerimizi aradik inşallah iyilesir

SevimliCadi

Kuyruğunu kaldıramaması sıkıntılı bir durum. O bölgeyi size elletmemesi, dokundurmaması acısı olduğunu gösterir. Kuyruğu bir yere sıkışmış, ezilmiş olabilir. Fotoğrafta morarma var gibi görünüyor. En kısa sürede bir uzmana göstermeniz en iyisi olur. Umarım basit bir doku ezilmesidir.