Köpeğim Çok Kusuyor Ve Çok Halsiz Ne Yapmalıyım

Behlulcom

Lütfen yardım edin

3 CEVAP

hellothere

veterinere götürebilirsiniz..?

kang14

Maması bayatlamıs midesini bozmus olabilri? Hangi saatlerde kusuyor? Yemekten sonra mı önce mi? Yabancı cisim yeme eğilimi var mu? Ya da kustıgunda kanlı geliyor mu? İştahı nasıl? İştahsız yemek yemiyorsa veterinere götürmeniz sart. Benim köpeğimin biri 4 yıl düzenli karma aşısı olmasına ragmen 4 yaşında parvo virüsü gecirdi.Ve ağır gecirdi.Onun da belirtilerinde kusma ve iştahsızlık var.

Mini2019

Endoskopi olması gerekecak muhtemelen. Çok kusması normal değil. Kaç yaşında?