Köpeğime Yanlisikla Oyun Oynarken Vurdum Diye Oyun Oynamayı Bırakır Mi

Hugais

1 yaşında oyunu bir pomerianim var gene topuyla oynarken ben topa vururken yanlışlıkla oğluma da vurdum. Gözünde veya başka bir yerinde bir şey olmadı fakat bütün oyuncaklarına yaklasmiyor ne yapmaliyim bu durumda?

5 CEVAP

irmscukk

Sevdiği bir ödül maması verin sonra oynatmaya çalışın. Belki işe yarar

Busra00b

Instagram kral köpek ailesi var her pazartesi ücretsiz soru cevap yapıyor kendisi bir köpek beden dili uzmanı bence onun verdiği fikirler ile hiçbir şeyi kalmaz siz sakın zorlamayin geri teper

Mini2019

Hassas ırklardan biri aslında. Sizi yanlış algılamıştır muhtemelen. Bunun kalıcı olmaması için onunla iletişimi yumuşak tutun. Çok ince bir çizgi bu.

blue_hpood

arkadaşın söylediği gibi kral köpek ailesini mutlaka öneririm, kendileri sadece bu konuda değil pek çok konuda da yardımcı olabilir

aslihan_e

Benim kedimde bir kez aynısı olmuştu ve kedim bir daha asla oyun oynamak istemedi, yıllarca oyuncak görünce kaçardı ama bu psikolojik olduğu için kişisel bir durum, her hayvan aynı şekilde davranmaz.