Yavru Kedi Mamalari

2 2.5 aylık kedi için en uygun mama sizce nedir ve ek gıdalar macun vitamin ne verdiniz?

1 CEVAP

Kedimekim

Ben sanabelle tahilsiz yavru kedi mamasini kullaniyorum hic anne sutu tuketmedi icinde gimcatin vitamin maltini kullaniyorum onu da 1 hafta 2 gunde bir veeiyorum sonraki 1 hafta hic vermiyorum bu sekilde devam ettiriyorum su an benim kedim 9 aylik 1 ayliktam yana bu sekilde yapiyorum ayrica arada yaş mama yogurt yumurtanin sarisi yagsiz izgara balik ve tuzsuz su da haslanmis tavuk veriyorum. Veterinerim aslinda sdece kuru ve yas mama vermemi soylemisti ama ben yinede dayanamayip veriyorum cunku bunlari da cok seviyor