Kedimin Tüyü Çok Dökülüyor

Ezgibuket

Kedimin tüyü çok dökülüyor bu ileride bir sorun oluşturur mu? Yoksa mevsimlik bir dökülme midir?

2 CEVAP

Aysetaha

İlerde bi sorun olurmu bilmyrm benimde ilk kedim tecrübem çok fazla yok ama tüylerin dökülmesi mevsimsel die bilyrm ben mamadan da kaynaklanıyo olabilir bide ne sıklıkla tarıyosunuz tarağınız nasıl tüyleri topluyomu buda önemli eğer kaliteli mama yiyor ve devamlı tarıyorsanız veterinerinize danışmakta fayda var..bizimde 2 ay öncesinde çok dökülmeye başladı hem bebeklik hemde mevsimsel die düşündüm sonra furminatör tarak kullanmaya başladık şu anda çok çok az dökülme var tavsiye ederim

Gamzeyldrm

Mevsimsel yazları tüylerini seyrekleştiriyorlar