Kedim Yazın Az Yemek Yiyor {Cevaplarsanız Sevinirim }

aklcgl

Arkadaşlar hava ısındı yaklaşık 1 aydır kedim az yemek yemeye başladı normal midir
1 günde gediği yemeği bi bucuk güne falan çıkardı

3 CEVAP

aslihan_e

Bizimkiler de öyle ama parazit ilacı verince iştahlarında bayağı açılma oldu. Yazın iç parazit hapını yarım doz şeklinde ayda bir vermek daha iyi oluyor. Kuru mamada ısrar ediyorsanız onun yerine yaş ürünler vermeyi deneyin.

blue_hpood

evet, gayet normal. panter diyeceğiniz, 5.6 kiloluk, sürekli aç ve doymak bilmeyen kocaman bir kedim var, o bile artık bıkmış durumda, yiyor birazını bırakıyor, yirmi dakika sonra biraz daha yiyor, sonra uyuyor. sürekli uyuyor artık

Minminik

yazın özellikle su ilave ederek yaş mama verin kilo problemi yoksa