Kedimin Kalça Kemiği Kırıldı

rifki7474

Kedim 4.kattan düştü ve kalça kemiği kırıldı. Veterinere götürdüm 3 gün bekleyelim dedi ona göre ameliyat planlaması yapacağız dedi. Daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mı acaba bu kemik düzgün kaynar mı? Yardımlarınızı bekliyorum

2 CEVAP

blue_hpood

bunu bilemiyorum fakat lütfen kediniz çıkmadan balkon/cam için güvenlik önlemi alın. yaz geldi ve bir sürü kedim düştü haberi görüyorum, yazık.. geçmiş olsun size de.

rifki7474

Teşekkür ederim sağ olun