Yaş Mama Bozulur Mu

Tuanaalsk

Arkadaşlar merhaba kedime yaş mamalari internetten aliyorum havalar çok sıcak olduğu için bozulur mu acaba birde evde yaş mama , maltlar ve sıvı ödül manalarını nasıl sakliyorsunuz

4 CEVAP

Minminik

kapalı şekilde son kullanma tarihine kadar konserveler bozulmaz, yinede her açtığımda kontrol ederim üzerinde beyazlık var mı diye(konservelerde çok nadir olur).

konserveler savaş zamanları bile skt sonrasında bile kullanılan yiyecekler ama şuna dikkat etmelisiniz açtıktan sonra buzdolabında en fazla 2 gün, dışarda kedinin mama kabında ise en fazla 4 saat ortada kalmalı mama.

Tuanaalsk

Princess markalı bir yaş mama var içerik olarak nasıl sizce

yumik

Princess yerine aynı fiyata schesir veya acana veya nd almanız daha iyi olur içerikleri daha iyi

Sukufe-Cici

Yas mamalari ve maltlari buzdolabinda saklamanizi oneririm. Bu sicaklarda (eger klimaniz yoksa) kesinlikle eksiyorlar ve yemiyorlar. Yedireceginiz zaman 10 dk disarda bekletip yas mamaya su katarak, malti ise normal verebilirsiniz. Benim kedim kesinlikle eksi malti yemiyor. Bu sekilde bi sorun yasamiyoruz. Basarilar 💕