Bravery Mi Fitmin Mi?

Linaxl

İkisi arasında kaldım ama fitmin daha iyi gibi geldi , bravery pek kullanıcı yorumu tavsiye eden de bulamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

4 CEVAP

yumik

Fitmin tabi ki

AhsenAise

Bravery tavuklu yetişkin kedi maması içeriği

Suyu alınmış tavuk, tapyoka, tavuk yağı (AC bir kaynağı, yağlı Ω-6.), Bezelye proteini, hidrolize edilmiş tavuk, maya ve maya Saccharomyces cerevisiae (kaynak mannooligosakkarıtler - MOS ve β-glukan) özü, karaciğer bütün yumurta, kurutuldu hidrolize tavuk, patates, şeker pancarı küspesi, keçi boynuzu bakla, patates proteini, balık yağı (alternatif akım kaynağı. yağ Ω-3-EPA ve DHA), (kaynak çözünmez lif) doğal selüloz, mineraller, , Plantago ovata gelen ekstre edilmiş çözünür diyet lifi, uçucu yağlar glukozamin (kekik, tarçın, karanfil, kekik, biberiye, nane, yeşil çay), avize, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (kaynak - inülin (FOS çözünür lif hindiba, kaynak fosfooligosacáridos) ), kıkırdak hidrolisat (Chondroitin kaynağı),liyofilize kavun suyu konsantresi (süperoksit dismutaz bakımından zengin - SOD).

Analitik Bileşenler
Ham protein% 32.00, Brüt yağ% 16.00, Ham selüloz 3.70%, Ham kül% 8.20, Kalsiyum% 1.30, Fosfor% 1.10, Sodyum% 0.70, Magnezyum 0 ,% 09, Nem oranı% 8,00, EPA + DHA% 0.38, Glukozamin hidroklorür 300mg / kg, Kondroitin sülfat 220 mg / kg

katkı maddeleri
Besin katkıları: A vitamini 28.000 IU / kg, Vitamin D-3 1600 IU / kg vitamin E / kg 600 mg C vitamini, 300 mg / kg, Biyotin 2.600 mcg / kg, L-karnitin, 120 mg / ..... kg kolin klorür 3.220 mg / kg., Taurin 2000 mg / kg., Demir (demir sülfat monohidrat), 60 mg / kg., Demir (glisin hidrat demir çelat), 60 mg / kg, bakır (bakır sülfat pentahidrat) 5 mg / kg., bakır (metioninin hidroksi analogunun bakır şelat) 8 mg / kg'dır., manganez (manganez sülfat monohidrat) 12 mg / kg'dır., Mn (metioninin hidroksi analogunun mangan şelat) 18 mg / kg dır., çinko (çinko sülfat monohidrat), 50 mg / kg'dır. 70 mg / kg., iyot (potasyum iyodür) 3,8 mg / kg, çinko (metioninin hidroksi analogunun çinko şelat dahildir). Selenyum (Sodyum selenit) 0.05 mg / kg, Selenyum (selenometiyonin hidroksile analogu) 0.20 mg / kg.

Teknolojik katkı maddeleri: Antioksidanlar doğal (tokoferolce zengin bitkisel yağlar).

AhsenAise

Fitmin tavuklu yetişkin kedi maması içeriği
Kurutulmuş tavuk eti %35, taze tavuk eti %20, hidrolize tavuk proteini %3,8, pirinç, kümes hayvanı yağı, yulaf, pancar lifi, elma posası, bezelye tohumları, tavuk yumurtası, doğal bir lif kaynağı, maya, keten tohumu, somon yağı %1, inaktif maya Saccharomyces cerevisiae (beta-glukanlar) %0,7, potasyum klorür, hindiba kökü, avize ağacı %0,01.

ANALITIK BILEŞENLER
ham protein %34, ham sıvı ve katı yağlar %18,5, ham lif %4,1, ??ham kül %6,1, kalsiyum %1, fosfor %0,8, sodyum %0,4, magnezyum %0,087.

AhsenAise

İkisi de içerik olarak güzel mamalar bravery bir tık daha zengin içeriğe sahip ama kediniz hangisini severek yer asıl sorun bu
Çöp rc ,pro plan hills den güzel içerikleri,düşük gramaj alıp deneyiniz hangisini severse ondan devam edersiniz