Acil Yuva Arıyorum

34Mine34

Arkadaşlar 2,5 yaşında iki kedime yuva arıyorum kısır ve çipliler tekirler minyon kedilerdir kardeşler, diğer 4 kedimle anlaşamadıkları için sahiplendirmeye çalışıyorum fotoğraf yükleyemiyorum ama profilimde ilan var lütfen yardımcı olur musunuz🙏🏻

1 CEVAP

brkcik

Burada yazarsanız büyük ihtimalle bir çok kişi görmeyeceği için petlebi websitesinin evcil hayvan sahiplendirme kısmından sahiplendirmeniz daha doğru olur ve ayrıyeten sosyal medyada sayfalarada yazabilirsiniz :=)