Kedim İshal Oldu

Merhaba 1 hafta önce iç dış aşımızı olduk düne kadar gayet iyiydik bugün aniden ishal oldu fotoğraf ektedir bugün 3 kez tuvalete çıktı ve idrar yapmadı sadece ishal mamasını az yiyor su içtigini gün içinde bir kez gördüm aniden ishal olma sebebi nedir sizce havalar çok sıcak o yüzden sıcaktan dolayı ishal olur mu gayet sağlikli bir kedi 9 aylık bir kez kusmadı çok şükür hastalanmadı bugün 1 çay kaşıgı ılık yoğurtla probiyotik toz karıştırıp verdim yarında veririm düzelme olmazsa veterinere gideriz tavsiyesi olan var mı başka

2 CEVAP

hellothere

İshal birçok farklı sebepten olabilir. 1 gün boyunca bekleyin geçmezse veterinere götürün.

Teşekkürler öyle yapacağım