Yavru Kedı Wc

Damlamiaaaa

YAVRU kedinin wc şu aşırı kötü kokuyor resmen evi komple koku bırakıyor ve baya bu büyük dışkı yapıyor bu normal mi koku icin ne yapabilirim ?

5 CEVAP

Infernus

Kaka kokusu mama kaynaklı; çiş kokusu ise kum kaynaklı oluyor genelde. Mamanın içindeki sindirilemeyen kısım veya posa fazla olunca kaka da fazla ve daha çok kokulu oluyor.

Ohmuo

Tuvalet bu kokar. Ne verdiysen o çıkar. 10 gr yiyip de 40 gr çıkaramaz herhalde. Mamasını değiştirirsiniz günlük temizler dikkat edersiniz hala da oluyorsa bağırsak problemi olabilir veterinere götürürsünüz

Damlamiaaaa

Normal bir soru sordum fazla sert çıkıştınız?

lodoss

bizimkine vitamin veya yaş mama verdiğimizde koku bombası bırakıyor resmen :) cam balkonda veya tuvalette bulundurmak ve günlük temizlemek dışında bir şey yapamazsınız. tuvalete sıkmak için kötü koku önleyici parfümler var ama kediniz hem rahatsız olur hem de ciğerlerine yapışır ben sağlıklı bulmuyorum.

deniz_berkan

bu kullandığınz kum ilede alakalı olabiliyor malesef, kokuyu iyi hapsetmiyor ise bir kez bile dışkı yapsa o koku yayılır eve. ne marka kum kullanıyorsunuz?