Kedim Horluyor

dadasf

kedim scootish ırkından 2 yaşında bir kedi. akrabamdan sahiplendim çocuklarının alerjisi çıktığı için. bize geldiğinden beri yaklaşık 5-6 gündür uykuya dalmadan önceki kestirme evresinde horlama sesleri çıkarıyor ama derin uykuya yattığı zaman asla o ses gelmiyor. bunun nedeni ne olabilir? yaşayan var mı?

2 CEVAP

AhsenAise

Profili deki vefat eden kedim badem de horlardi ,cins değil yani normal burun yapısına sahip di ,kangal kopegimizde horlardi ,insanlar gibi sanırım biz horlama sonucu bir sıkıntı gozlemlemedik,içinize sinmiyor ise bir veteriner hekimden bilgi alınız yine de

Ozlemcakil

Benim tekirim de horlar :)